Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

86 275 89 38

       86 275 89 38

INFOLINIA TECHNICZNA

 

kontakt do SPRZEDAWCY

widoczny na pomarańczowym pasku z prawej strony ogłoszenia

  

 

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Kimchi Tradycyjne Ostre

v

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Tak

Cena i odbiór do uzgodnienia

Cena i odbiór do uzgodnienia

Nie

Supraśl

Powiat Białostocki / Gmina Supraśl

Nasze kimchi powstało z ekologicznej kapusty pekińskiej uprawianej przez Damiana i jego tatę, Pana Jana z zaprzyjaźnionego gospodarstwa ekologicznego z naszej okolicy.

Kimchi to koreańska tradycyjna kiszonka, która ma ostry smak, ze względu na jej pochodzenie jak i czynnik dłuższego przechowywania dzięki kapsaicynie zawartej w papryczce gochugaru. Znakomicie konserwuje żywność oraz ma niesamowite właściwości zdrowotne. Dodatkowo kimchi zostało ogłoszone jako jedna z pięciu najzdrowszych potraw na świecie.

Kimchi z kolekcji kiszonek od Pana Tadka powstało z pomocą znakomitego szefa kuchni oraz eksperta kultury i kuchni wschodu: Michała Szabata. Jego prawie 10 letnia przygoda z koreańskimi Mistrzami Kuchni sprawiła, że wiedzę, którą posiadł na pewno wyczujecie w naszym kimchi. Jesteśmy szczęśliwi, że tradycyjne tajniki kimchi zostały przekazane "Kiszonkom Pana Tadka" i możemy się nimi podzielić z Wami. 

Należy pamiętać, że tradycyjne kimchi jest kiszone jako połówki bądź ćwiartki całej kapusty pekińskiej a kiszenie trwa minimum 40 dni zanim osiągnie pełną dojrzałość

PRODUKT WYKONANY RĘCZNIE


Składniki: kapusta pekińska, marchew, biała rzodkiew, czosnek, imbir, cebula, szczypiorek, papryczka gochugaru, woda, sól niejodowana, sos rybny, mąka ryżowa, cukier trzcinowy


Należy spożyć do 30 dni po otwarciu


Termin przydatności do spożycia jest jednocześnie oznaczeniem partii produkcyjnej


Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C